01.

SegmentAloud: (Segmentasyon)

Hedefiniz kim olursa olsun – margarita içenlerden iş amaçlı seyahat edenlere, evcil hayvan sahiplerinden, yetenekli pasta ustalarına ve okul öncesi çocukların annelerine kadar- bir sonraki segmentasyon projenizde Smart Datamız ile size rehberlik etmek için geniş deneyime sahibiz.
02.

ConceptAloud: (Konsept Testi)

Konsept test araç setimiz, bir konseptteki en motive edici faydaları ve iddiaları tanımlamaya yardımcı olmak için Max-Diff ölçeklendirme ve etkileşimli bir vurgulayıcı içerir. TURF ve Shapley Değer Analizi kullanarak markanızın çıkaracağı yeni ürünün piyasadaki yerini almasındaki zorluklarını yönetme konusunda temel bilgiler sağlıyoruz.
03.

TestAloud: (Ürün Testleri)

Think Aloud, başarılı ürün testleri yapmak için ne gerektiğini bilir; onlarca yıllık deneyimimiz ve evlerdeki kullanım testleri (IHUT’lar) ve merkezi konum testleri (CLT’ler) dahil olmak üzere repertuvarımız altında onlarca çalışmamız var. Özellikle IHUT’lar söz konusu olduğunda, en büyük ve en karmaşık çalışmaları yürütecek altyapıya ve ekibe sahibiz. Örneğin, bugüne kadar yaklaşık 10.000 ürünün 5000’den fazla katılımcıya gönderildiği IHUT’ları başarıyla uyguladık.
04.

SatisfyAloud: (Müşteri Memnuniyeti)

Müşteri Memnuniyeti (CSAT) çalışmaları, Think Aloud dokusunun bir parçasıdır. Her çalışmanın farklı ihtiyaçlara hizmet ettiğini bildiğimizden dolayı, müşterilerimizin hedeflerini tüm metodolojilere veya tasarıma uyan tek bir boyuta indirmiyoruz ve size sadakati nasıl tanımlayacağımızı söylüyoruz – markanız ve kategoriniz adına, mantıklı olan kriterleri belirlemek için sizinle birlikte çalışıyoruz. İster genel memnuniyet, ister faktörlerin bir kombinasyonu olsun, birini sadık bir müşteri yapan şeyin ne olduğunu anlamak için derinlemesine araştırma yapacağımızdan emin olabilirsiniz.
05.

UseAloud: (Farkındalık ve Kullanım Çalışması)

Markanız yakın zamanda bir check-up yaptı mı? Farkındalık, düşünme veya deneme oluşturma yolunda ilerleyip ilerlemediğinizi biliyor musunuz? Rekabetçi manzarayı ve markanızın nasıl konumlandırıldığını iyi biliyor musunuz? Parmaklarınızı, markanızın rekabet ettiği, sürekli değişen manzara nabzında tutmak önemlidir – yeni ürünler girer; tüketici tercihleri değişir; “uyuyan dev” yarışmacı sonunda uyanır.
06.

GapAloud: (Gap Analizi)

Firmanızın vizyonu her kademede anlaşılıyor mu? Çalışanlarınız sizin gitmek istediğiniz hedef için yeterli mi? Firmanızın röntgenini Gap Analizi içi çekiyor, gelişim ve fırsat alanlarını belirlerken, zayıf kaslarını nasıl güçlendireceğinizi de ortaya çıkarıyoruz.
07.

ForumAloud: (Online Forum)

Nicel ve pazara özgü çalışmalar için daha geniş bir panelin avantajlarıyla birlikte, bir topluluğun derinlemesine bilgi edinmesini sağlayın. Deneyimli moderatörler ve kantitatif analistler, Think Aloud’un eksiksiz yöntem ve araçlarıyla tüketiciye ulaşmanız için birlikte çalışırlar.
08.

PrestigeAloud: (İtibar Analizi)

Tüm paydaşlarınız nezdinde kurumunuzun itibar seviyesini, olası algısal risklerini ölçümlemek, itibarını güçlendirmek için atılması gereken adımları ortaya çıkarıyoruz.
Menü